Ręczniki papierowe w branży HoReCa

Branża HoReCa zajmuje się kompleksowo rozumianą działalnością gastronomiczną, hotelarską oraz cateringową (Hotele Restauracje Catering) Posiada 73 tys. restauracji, barów, stołówek i punktów gastronomicznych, 8 tys. hoteli, moteli, zajazdów, ośrodków szkoleniowych i schronisk oraz ok. 5 tys. przedsiębiorstw produkujących dla branży (dane z 2003 r.). 
W tych danych zawierają się również producenci ręczników papierowych dla branży HoReCa.

Ręczniki papierowe do restauracji i hoteli

Ręczniki papierowe używane są w każdym gospodarstwie domowym, jednak w branży HoReCa potrzeba czegoś więcej, niż standard ze zwykłej drogerii. Producenci i hurtownie skupione wokół branży hotelarsko – restauracyjno – kateringowej, doskonale wiedzą, czego potrzeba ich klientom.

Jak wybrać ręczniki papierowe?

Ręczniki papierowe bezpyłowe to produkt, którego nie może zabraknąć w hurtowni zaopatrującej tę branżę. Producenci ręczników papierowych doskonale wiedzą, że ten towar schodzi, jak świeże bułeczki i zaopatrują hurtowników na bieżąco w bardzo różnorodny asortyment.
Ręczniki papierowe bezpyłowe są niezbędne w kuchniach, toaletach ogólnodostępnych i na wyposażeniu serwisów sprzątających. Używane w kuchni i przy czyszczeniu luster oraz ceramiki, nie pozostawiają na powierzchni pyłków i smug. To bardzo ważna cecha. 
Liczy się tempo i efektywność wykonywanych czynności, czemu sprzyja używanie wysokiej jakości ręczników bezpyłowych.

Ręczniki papierowe fryzjerskie

Istnieje wiele rodzajów tego produktu spełniających różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów, którzy dbają o komfort swoich gości. 
Ostatnio popularność zdobywają jednorazowe ręczniki fryzjerskie, jako higieniczna alternatywa dla ręczników frotte. Są stałym punktem w zamówieniach, jakie spływają do hurtowni z zakładów fryzjerskich, które nade wszystko cenią sobie higienę i zdrowie gości.

Ręczniki te są stosowane już teraz nie tylko w salonach fryzjerskich, lecz również na kuchniach, jako doskonałe do polerowania szkła. 
To jednak wciąż nie wyczerpuje listy możliwych zastosowań ręczników fryzjerskich. 

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że papierowe ręczniki fryzjerskie przyjmą się i zdobędą popularność również w branży hotelarskiej, zwłaszcza w hostelach o dużym przepływie gości. Stanowiły by tam zamiennik tradycyjnych ręczników – nie tylko bardziej higieniczny, ale też nie wymagający prania. 
W przypadku pokoi wynajmowanych na jedną noc takie rozwiązanie mogłoby się sprawdzić. Czy tak będzie – czas pokaże. 

Branża HoReCa jest doskonale zaopatrywana przez swoich producentów, którzy dbają o wysoką jakość dostarczanych towarów – w tym przypadku ręczników papierowych, wiedząc, że zadowolenie klienta docelowego przekłada się na ich własny sukces ekonomiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *