Ręczniki papierowe w branży HoReCa

Branża HoReCa zajmuje się kompleksowo rozumianą działalnością gastronomiczną, hotelarską oraz cateringową (Hotele Restauracje Catering) Posiada 73 tys. restauracji, barów, stołówek i punktów gastronomicznych, 8 tys. hoteli, moteli, zajazdów, ośrodków szkoleniowych i schronisk oraz ok. 5 tys. przedsiębiorstw produkujących dla branży (dane z 2003 r.). 
W tych danych zawierają się również producenci ręczników papierowych dla branży HoReCa.

Ręczniki papierowe do restauracji i hoteli

Ręczniki papierowe używane są w każdym gospodarstwie domowym, jednak w branży HoReCa potrzeba czegoś więcej, niż standard ze zwykłej drogerii. Producenci i hurtownie skupione wokół branży hotelarsko – restauracyjno – kateringowej, doskonale wiedzą, czego potrzeba ich klientom.

Jak wybrać ręczniki papierowe?

Ręczniki papierowe bezpyłowe to produkt, którego nie może zabraknąć w hurtowni zaopatrującej tę branżę. Producenci ręczników papierowych doskonale wiedzą, że ten towar schodzi, jak świeże bułeczki i zaopatrują hurtowników na bieżąco w bardzo różnorodny asortyment.
Ręczniki papierowe bezpyłowe są niezbędne w kuchniach, toaletach ogólnodostępnych i na wyposażeniu serwisów sprzątających. Używane w kuchni i przy czyszczeniu luster oraz ceramiki, nie pozostawiają na powierzchni pyłków i smug. To bardzo ważna cecha. 
Liczy się tempo i efektywność wykonywanych czynności, czemu sprzyja używanie wysokiej jakości ręczników bezpyłowych.

Ręczniki papierowe fryzjerskie

Istnieje wiele rodzajów tego produktu spełniających różnorodne potrzeby i oczekiwania klientów, którzy dbają o komfort swoich gości. 
Ostatnio popularność zdobywają jednorazowe ręczniki fryzjerskie, jako higieniczna alternatywa dla ręczników frotte. Są stałym punktem w zamówieniach, jakie spływają do hurtowni z zakładów fryzjerskich, które nade wszystko cenią sobie higienę i zdrowie gości.

Ręczniki te są stosowane już teraz nie tylko w salonach fryzjerskich, lecz również na kuchniach, jako doskonałe do polerowania szkła. 
To jednak wciąż nie wyczerpuje listy możliwych zastosowań ręczników fryzjerskich. 

Istnieje spore prawdopodobieństwo, że papierowe ręczniki fryzjerskie przyjmą się i zdobędą popularność również w branży hotelarskiej, zwłaszcza w hostelach o dużym przepływie gości. Stanowiły by tam zamiennik tradycyjnych ręczników – nie tylko bardziej higieniczny, ale też nie wymagający prania. 
W przypadku pokoi wynajmowanych na jedną noc takie rozwiązanie mogłoby się sprawdzić. Czy tak będzie – czas pokaże. 

Branża HoReCa jest doskonale zaopatrywana przez swoich producentów, którzy dbają o wysoką jakość dostarczanych towarów – w tym przypadku ręczników papierowych, wiedząc, że zadowolenie klienta docelowego przekłada się na ich własny sukces ekonomiczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *