Marka Diversay branży HoReCA

Zastanawiasz się czym zajmuje się marka Diversay? Niektórym zapewne nie trzeba będzie tego tłumaczyć, ale dla tych osób, których sprzątanie nie jest mocną stroną i najzwyczajniej w świecie nie słyszeli nigdy tej nazwy to marka ta zajmuje się produkcją i sprzedażą profesjonalnych preparatów i środków chemicznych.

Linie produktów tej marki to między innymi Soft, Kitchen Care, marki Dove czy Cif w wersjach profesjonalnych. Firma ma swoje odziały w 175 krajach na całym świecie i zatrudnia około 10500 pracowników, w tym ponad 70 na terenie Polski.

Gdzie używa się produktów Diversay?

Marka tworzy produkty dla dużych firm, szkół, hoteli, szpitali, restauracji, przedsiębiorstw, urzędów, a nawet dla obiektów sakralnych takich jak kościoły czy bazyliki i wielu wielu innych. Środki chemiczne czy to do odkażania czy do mycia rąk czy toalet są potrzebne wszędzie tam, gdzie przebywają ludzie, czyli również u fryzjera, który wykorzystuje w pracy narzędzia fryzjerskie. Przecież każdy z nas nieważne czy jest gościem, pacjentem, klientem czy przedsiębiorcą chce aby na terenie obiektu, w którym się znajdujemy panowała czystość i porządek.

Ze względu na to, że produkty tej firmy zazwyczaj dostarczane są do obiektów publicznych a co za tym idzie codzienne przez takie miejsca przewija się wiele osób, więc bardziej opłaca się kupić większy zapas niż kilka mniejszych. Diversay ma w swoim asortymencie produkty po kilkanaście, kilkadziesiąt a nawet kilkaset litrów tak, aby raz kupiony produkt starczył na dłużej. Oprócz wielkiej oszczędności inne obiekty zyskują także profesjonalną chemię w postaci produktów tej właśnie firmy.

Ciekawostka

Firma Diversay jest znana na rynku z dobrej jakości swoich produktów, ale i z tego, że dba ona o to, aby produkcja, sprzedaż jak i późniejsze korzystanie ze środków czystości odbywało się w miarę możliwości w zgodzie naturą. Marka jest znana w branży jako przyjazna środowisku. Diversay dba w ten sposób o ludzi i naturę współczesną jak i tą z przyszłości.

Branża HoReCa

Nazwa pochodzi od skrótu trzech angielskich słów H(otel) Re(staurant) i Ca(fé). W Polsce natomiast używa się skrótu Horeka. HoReCa jest to sektor gastronomiczno-hotelarski, który zajmuje się produktami (np. wózki hotelowe) i usługami (ochrona i czystość podłóg) świadczonymi w miejscach takich jak hotele, restauracje czy bary.

Współpraca Diversay z HoReCa

Produkty firmy Diversay są także pożądane w hotelarstwie i restauratorstwie. Dzięki asortymentowi tej marki branża może zapewnić swoim klientom higienę i komfort oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *