Kompleksowe systemy higieniczne marki TORK

TORK to prawdziwy lider branży higienicznej. Produkty uznanej marki znaleźć można w pomieszczeniach toaletowych praktycznie na całym świecie. Rozwiązania oferowane przez TORK łączą w sobie przemyślane projekty i wysoką użyteczność, a także doskonałą jakość zastosowanych materiałów oraz.minimalne oddziaływanie na środowisko naturalne. Produkty marki są jednocześnie niezwykle funkcjonalne, a tym samym łatwe w obsłudze dla pracowników technicznych oraz zwykłych użytkowników. 

Firma TORK

TORK jest marką szwedzką, należącą do grupy słynnego przedsiębiorstwa SCA (Svenska Cellulosa Aktiebolaget). Powstało ono jeszcze w latach 20. ubiegłego wieku, w wyniku fuzji dziesięciu firm zaangażowanych w handel drewnem. SCA od dziesięcioleci dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i produkty, które sprzedawane są na wszystkich kontynentach globu. Poza marką TORK, w Polsce funkcjonują także inne firmy zrzeszone przez szwedzkiego giganta – m.in. Libresse, Tena, Tempo czy Libero. SCA jest największym europejskim producentem asortymentu papierowego, a zarazem cenionym dostawcą produktów higienicznych o wysokiej chłonności. Firma jest także właścicielem największej w całej Europie powierzchni lasów prywatnych.

Produkty i usługi TORK 

Oferta marki TORK obejmuje kompleksowe systemy higieniczne, dedykowane przede wszystkim klientom instytucjonalnym. Pośród produktów znaleźć można m.in. dozowniki linii Image Design oraz Elevation, z dedykowanymi wkładami w postaci ręczników papierowych, papierów toaletowych czy mydeł w płynie. W ofercie TORK obecne są także wszelkiego rodzaju czyściwa dla przemysłu, niezbędne w razie konieczności szybkiej i skutecznej dezynfekcji oraz pielęgnacji powierzchni. Firma oferuje ponadto systemy serwetek dyspenzerowych, nakrycia do stołu czy odświeżacze powietrza. Usługi firmy TORK kierowane są do wielu sektorów gospodarki. Produkty marki znajdują zastosowanie zarówno w hotelarstwie oraz gastronomii, jak i przemyśle, służbie zdrowia (choćby u stomatologa w Opolu), transporcie czy handlu detalicznym. Z powodzeniem wykorzystuje się je w ośrodkach edukacyjnych, obiektach biurowych (na przykład w kancelarii prawnej w Opolu) oraz centrach konferencyjno-rekreacyjnych. 

Zalety marki TORK

TORK wyróżnia się dużym przywiązaniem do własnych, wewnętrznych systemów higienicznych. Oznaczenia poszczególnych produktów wskazują na kompatybilność zachodzącą między oferowanymi rozwiązaniami. Użytkownicy zyskują dzięki temu gwarancję, że dozowniki oraz wkłady z taką samą sygnaturą będą do siebie idealnie pasowały. Produkty firmy dostępne są w różnych wariantach, przez co idealnie pasują do wymogów, potrzeb oraz oczekiwań klientów. Jednym z podstawowych celów firmy jest odbudowanie potencjału posiadanych terenów leśnych, poprzez ograniczenie produkcyjnych zanieczyszczeń, regularne sadzenie drzew oraz szerzenie edukacji ekologicznej. TORK oferuje ponadto niezawodny serwis oraz świadczy fachowe doradztwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *